جستجو

برنامه‌ریزی برای حراست از آثار فرهنگی و تمدنی ضروری است

جلسه شورای عالی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی عصر امروز شنبه 16 آذر 98 به ریاست معاون اول رئیس‌جمهوری برگزار شد.

تقدیر از عوامل اجرایی مسابقات کشوری فوتسال در گلستان

در مراسمی با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان و کارکنان این اداره‌کل از عوامل اجرایی برگزاری مسابقات فوتسال وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی که به میزبانی اداره‌کل این استان برگزار شد، تجلیل شدند...

راه‌آهن سراسری ایران روی ریل ثبت جهانی

مدیرکل دفتر ثبت آثار، حفظ و احیای میراث معنوی و طبیعی کشور از تلاش برای ثبت جهانی راه‎آهن سراسری جمهوری اسلامی ایران در یونسکو خبر داد.

تجلیل از سفال تاج در میان صادرکنندگان برتر همدان/ حضور هنرمندان همدانی در نمایشگاه صنایع‌دستی ایتالیا

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی همدان گفت: «در مراسمی از عادل بشیری جلال، صادرکننده سفال نیز به‌عنوان صادرکننده برتر ملی و استان تجلیل شد.»

موافقت با تاسیس 11 پروژه گردشگری در بندرگز

مدیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان بندرگز از صدور 11موافقت اصولی برای تاسیسات گردشگری با حجم سرمایه‌گذاری 331میلیارد و 53میلیون ریال در هشت ماه نخست سال جاری در این شهرستان خبر داد.

صدور ٣٠٧ موافقت اصولی تاسیسات گردشگری در مازندران

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از صدور ٣٠٧ موافقت اصولی تاسیسات گردشگری در این استان در دولت دوازدهم خبر داد.

کارگاه سیر تحول طرح و نقش قالی ناظم برگزار می‌شود

نشست تخصصی مطالعه و بررسی سیر تحول طرح و نقش ناظم، دوشنبه 18 آذر در محل موزه فرش برگزار می‌شود.

لعاب زرین‌فام ایرانی باید ثبت جهانی شود

رئیس گروه پژوهشی هنرهای سنتی پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری با تاکید بر احیا، آموزش و تلاش برای ثبت جهانی هنر لعاب زرین‌فام به‌عنوان یک لعاب ایرانی در یونسکو گفت: «آثار ساخته‌شده در کشور بسیار قوی‌تر از نمونه‌های مشابه این لعاب ا...

شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری گردشگری آبی در  قزوین

در دومین کمیته میراث‌‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قزوین، امکان بهره‌برداری از طرح‌های گردشگری آبی استان در حاشیه سدها و رودخانه‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

حضور اداره‌کل گلستان در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان از نمایش دستاوردهای پژوهشی در سه حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری خبر داد.
صفحه 1 از 3902ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
طرح پس زمینه
اندازه اسکین
اندازه فونت