جستجو

بازدید از پیشرفت فیزیکی پروژه هتل اسپیناس پالاس

  • 30 فروردین 1394
  • 08:29
  • گردشگری
  • 0 دیدگاه
  • 5958 بازدید
  • Article Rating
بازدید از پیشرفت فیزیکی پروژه هتل اسپیناس پالاس
مسعود سلطانی‌فر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهوری عصر امروز 29 فروردین ماه ازمحل پروژه هتل اسپیناس پالاس، مراحل ساخت و نیز پیشرفت فیزیکی آن بازدید کردند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛ مسعود سلطانی‌فر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهوری عصر امروز 29 فروردین ماه با حضور در محل پروژه هتل اسپیناس پالاس از مراحل ساخت و نیز پیشرفت فیزیکی پروژه بازدید کردند.
هتل اسپیناس پالاس واقع در شمال غربی تهران با حدود پانزده هزار متر مربع زمین در برگیرنده ی امکاناتی شامل مراکز اقامتی و ورزشی وپذیرایی، 14 سالن اجتماع و یک کنسرت هال با ظرفیت 2500 نفر است.
همچنین، ساختمان هتل با 28 طبقه اقامتی و تفریحی و آموزشی، 520 اتاق و در مجموع 440 واحد از شیک ترین و جدیدترین امکانات اقامتی در سطح بین الملل طراحی و اجرا شده ودارای جذاب ترین مراکز اقامتی تفریحی بعد از انقلاب اسلامی در ایران است .
گفتنی است، هتل اسپیناس با طراحی برگرفته از معماری ایرانی و بکار گیری نماد هایی زیبا از معماری اصیل ایرانی با استفاده از تجهیزات و مصالح مرغوب در ساخت و ساز هتل می تواند نمادی در صنعت گردشگری کشور و رونق آن باشد.
همچنین، این هتل دارای بهترین امکانات به منظور دسترسی سریع مسافران از بخش محوطه داخلی و از طریق مسیر دسترسی اختصاصی از ضلع غرب مجموعه به بزرگراه های منتهی به فرودگاه حضرت امام است . 
شایان ذکراست، رئیس سازمان میراث فرهنگی و رئیس دفتر رئیس جمهوری با حضور در طبقات مختلف هتل و بازدید از بخش های در حال ساخت و طراحی های منحصر بفرد به کار رفته در بخش های مختلف از انجام چنین پروژه ای در کشور ابراز خرسندی کردند.
همچنین، سلطانی فر و نهاوندیان ضمن بازدید از بخش های مختلف هتل از چگونگی ارائه خدمات به گردشگران و مسافران در آینده مطلع شدند و ابراز امیدواری کردند که این هتل هرچه سریعتر به عرصه خدمت رسانی در حوزه گردشگری وارد شود و به ارائه خدمات هتلداری به روز ودر سطح بین المللی بپردازد. 
خاطر نشان می کند، امیری سرمایه گذار این هتل در گفتگو با رئیس سازمان میراث فرهنگی و رئیس دفتر رئیس جمهوری همزمان با بازدید از بخش های مختلف این هتل گفت: تلاش ما براین است تا این هتل پس از بهره برداری به نمادی در حوزه گردشگری کشور تبدیل شود و بتواند در راستای رونق گردشگری کشور تاثیر گذار باشد.
لازم به ذکر است، هتل اسپیناس پالاس در حال حاضر در حال تجهیز، نصب و راه اندازی امکانات و نیز انجام مراحل پایانی ساخت بوده و انتظار می رود در چند ماه آینده آماده بهره برداری و افتتاح باشد.
امتیاز به خبر :
طرح پس زمینه
اندازه اسکین
اندازه فونت