جستجو

هفتادونهمین نمایشگاه صنایع دستی فلورانس میزبان هنرمندان ایرانی

هفتادونهمین نمایشگاه صنایع دستی فلورانس میزبان هنرمندان ایرانی
هنرمندان و فعالان صنایع دستی کشورمان  با حضور در هفتاد و نهمین دوره نمایشگاه صنایع دستی فلورانس ایتالیا، جلوه هایی ناب از این هنر صنعت ایرانی را در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ هفتاد و نهمین نمایشگاه صنایع دستی فلورانس از 4 تا 13 اردیبهشت ماه در حالی فعالیت خود را آغاز می کند که تعداد 7 تن از هنرمندان و فعالان صنایع دستی ایران نیز  در این رویداد بین المللی حضور دارند. 
گفتنی است، در این دوره فعالانی از استان های مازندران، تهران، فارس، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان و البرز  شرکت می کنند و  تولیداتی در رشته هایی مانند منبت و معرق، احجام فلزی، زیورآلات سنتی، گلیم و ورنی، چاپ باتیک و همجوشی شیشه را به نمایش می گذارند.
همچنین، حضور هنرمندان ایرانی در این نمایشگاه بین المللی به همت دفتر صادرات معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی ودر راستای توسعه صادرات صنایع دستی صورت گرفته و طبق برنامه ریزی های انجام شده زمینه های لازم برای حضور هنرمندان صنایع دستی کشورمان در نمایشگاه های خارجی متعدد در طول سال 94 فراهم آمده است.
یادآور می شود،  نمایشگاه صنایع دستی فلورانس به عنوان یکی از مهم ترین رویدادهای بین المللی در این حوزه هر سال در کشور ایتالیا برگزار می شود که با استقبال چشمگیری از سوی علاقمندان همراه است. امسال نیز با حضور کشورمان هفتادو نهمین دوره این نمایشگاه از 4 تا 13 اردیبهشت ماه در این کشور برگزار می شود.
امتیاز به خبر :
طرح پس زمینه
اندازه اسکین
اندازه فونت