جستجو

افتتاح دو هتل 4 و 5ستاره در گیلان/ نصب کاشی ماندگار بر سردر خانه استاد مسعودی

افتتاح دو هتل 4 و 5ستاره در گیلان/ نصب کاشی ماندگار بر سردر خانه استاد مسعودی
در سفر معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به استان گیلان دو هتل 4 و 5 ستاره افتتاح خواهد شد.

 زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری که روز چهارشنبه 7 تیر 96 به استان گیلان سفر می‌کند، در سفر دوروزه‌اش به گیلان، افتتاح چند پروژه گردشگری را در برنامه خود دارد.

معاون رئیس‌جمهوری در نخستین روز سفر به استان گیلان از اقامتگاه بوم‌گردی تلارخانه در خمام بازدید می‌کند، همچنین افتتاح هتل 5ستاره معین در جاده ماسوله، افتتاح هتل 4ستاره ابریشمی، بازدید از بازارچه و خانه صنایع‌دستی لاهیجان را در برنامه خود دارد.

جلسه با سمن‌ها و تشکل‌های مردم‌نهاد حوزه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گیلان، افتتاح مجتمع 3ستاره پاسارگاد در چمخاله و حضور در نشست مطبوعاتی از دیگر برنامه‌های معاون رئیس‌جمهوری در روز نخست این سفر است.

سفر رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به استان گیلان در روز دوم با نصب کاشی ماندگار بر سردر خانه استاد مسعودی در خیابان گلسار رشت آغاز می‌شود و در ادامه احمدی‌پور از موزه میراث روستایی در منطقه سراوان شهر رشت بازدید می‌کند.

همچنین احمدی‌پور روز پنجشنبه 8 تیر در جلسه شورای اداری استان گیلان که با حضور استاندار برگزار می‌شود، شرکت خواهد کرد.


امتیاز به خبر :
طرح پس زمینه
اندازه اسکین
اندازه فونت