جستجو

برپایی سفره هفت سین در سازمان ميراث فرهنگي

برپایی سفره هفت سین در سازمان ميراث فرهنگي

" سفره هفت سین" نوروز 94 سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همزمان با برگزاري نشست تخصصي انجمن هاي دوستي ايران با ساير كشورها در سالن فجر ساختمان مرکزی برپا شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری این مراسم با حضور سعيد شيركوند معاون برنامه ريزي و سرمايه گذاري، زهرا السادات احمدي زاده مشاور رييس سازمان در امور زنان و ويدا توحدي مدير كل دفتر امور مجامع و تشكل هاي مردم نهاد و سيدان نائب رئيس شبكه شورايعالي انجمن هاي دوستي، برگزار ­شد.

بر اساس این گزارش هدف از برپايي سفره هفت سين در اين نشست، ارتباط موضوعي نشست در خصوص برنامه هاي نوروز 94، تمركز بر فعاليت ها و برنامه هاي انجمن هاي دوستي ايران به منظور پيمان دوباره در حوزه هاي ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و اهميت و ضرورت نقش انجمن هاي دوستي ايران با ساير كشورها در معرفي فرهنگ و آداب و رسوم نوروز به عنوان يك پرونده جهاني ثبت شده چند مليتي در سال 1386برای نمايش آيين باستاني، معرفي صنايع دستي و استفاده از موتيف هاي سنتي و اصيل است.

این اقدام با همكاري و مشاركت زهرا عباسي مدير عامل انجمن نقش جاويد، نرگس شايق مسئول پايگاه اينترنتي آرانيك و  مديريت همكاران دفتر امور مجامع و تشكل­هاي مردم نهاد در تاريخ 17 اسفند ماه 93 در سالن فجر سازمان برپا شد.

امتیاز به خبر :
طرح پس زمینه
اندازه اسکین
اندازه فونت