جستجو

جشن یوم‌الله 22 بهمن در سازمان میراث فرهنگی برگزار شد

جشن یوم‌الله 22 بهمن در سازمان میراث فرهنگی برگزار شد
جشن یوم الله 22 بهمن ماه، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این سازمان برگزار شد.

جشن پیروزی انقلاب اسلامی چهارشنبه 21 بهمن ماه با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری، سعید شیرکوند معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری، حمید ضیایی پرور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و کارکنان این سازمان برگزار شد.

بنا بر این گزارش جلیل گلشن بافقی، مشاور رئیس سازمان در امور ایثارگران در این مراسم گفت: انقلاب اسلامی ایران، اولین انقلابی بود که بلافاصله پس از پیروزی آن، قانون اساسی کشور نوشته شد.

وی با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی ایران، وامدار ایثارگری ها و رشادتهای همه مردم ایران است، تصریح کرد: همین فرهنگ ایثار و شهادت باعث شد پیروزی ما در جنگ تحمیلی شد.
مشاور رئیس سازمان در امور ایثارگران تاکید کرد: استمرام و حفاظت از فرهنگ ایثار و شهادت، کشور ما را به قله های رفیع پیروزی می رساند.

در ادامه این مراسم گروههای موسیقی زنده استان آذربایجان شرقی و استان لرستان به اجرای برنامه پرداختند.
همچنین در جشن پیروزی انقلاب اسلامی، نفرات برگزیده مسابقه قرآنی و مسابقات ورزشی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جام 22 بهمن ، معرفی و لوح تقدیر اهداء شد.

در بخش مسابقه قرآنی و حفظ سوره فجر، روح الله دلاوری، محمدرضا نیکونام، مهران شریعت، مینا سعیدنیا، منیره احمدی و طاهره متقی به عنوان نفرات برتر معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخش مسابقات ورزشی و در رشته شطرنج بانوان، بینا صادق زاده، فریده سیاوشی و نسرین غیاثی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند، همچنین در بخش آقایان، میرحسین ممدوحی،حسن میرزایی و رضا حسنی به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

در مسابقه دارت بانوان، لیلا رضایی، اعظم اطمینان و طاهره متقی به عنوان رتبه های اول تا سوم معرفی شدند و همچنین مصطفی غفاری، یوسفعلی محبی و مجتبی ملامحمدی در بخش آقایان معرفی و تقدیر شدند.
نفرات برتر مسابقه تنیس روی میز در بخش بانوان، فریبا شریفیان، فاطمه راحت و نرگس میرزاآقابیک به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند و در همین رشته آقایان، محمدکریم رضوانی، مجتبی شریفی و آرمین حقیقت، تقدیر شدند.

در مسابقات والیبال بانوان، تیم اداره کل منابع انسانی رتبه اول، مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران رتبه دوم و مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد رتبه سوم را کسب کردند، همچنین منیره افشاری به عنوان بهترین بازیکن مسابقات والیبال از مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران مورد تقدیر قرار گرفت.

رتبه های اول تا سوم مسابقات والیبال مردان را به ترتیب، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، موزه ملی ایران و مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد به دست آوردند، همچنین سیدمجید میرحسینی به عنوان امتیارآورترین بازیکن و تورج اوغانلو به عنوان بهترین بازیکن مسابقات والیبال شناخته شدند.

همچنین در مسابقات فوتسال مردان، یگان حفاظت، معاونت میراث فرهنگی و تیم پشتیبانی و نقلیه رتبه های اول تا سوم را کسب کردند و ابراهیم محمدزاده به عنوان بهترین بازیکن، سیدمصطفی حسینی به عنوان آقای گل مسابقات، مهدی ردایی به عنوان پدیده این دوره از مسابقات و رضا غریب پور به عنوان بهترین گلزن معرفی شدند.

یادآور می شود در این مراسم، گروه خدمات مشاوره مرکز بسیج سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کار خود را آغاز کرد.

رونمایی از کانالها و شبکه‌های اجتماعی سازمان میراث‌فرهنگی

در مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از کانالها و شبکه های اجتماعی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری رونمایی شد.

  

در مراسم جشن انقلاب اسلامی که بهمن ماه در سازمان میراث فرهنگی برگزار شد،   کانالها و شبکه های اجتماعی این سازمان توسط مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به طور رسمی رونمایی شد.

حمید ضیایی پرور، مدیرکل مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این باره گفت: امروز فرآیند اطلاع رسانی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به طور جدی تری دنبال می شود و با توجه به این مهم، مرکز روابط عمومی با استفاده از ظرفیتها و امکانات موجود، صفحات و کانالهای مربوط به سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را راه اندازی کرده است.

وی ادامه داد: صفحه سازمان در شبکه عکس لنزور، شبکه فیلم آپارات( بارگذاری 1740 ویدئو از جاذبه ها و ظرفیتهای گردشگری ایران تاکنون)، شبکه بیسفون و پنلهای مدیریت محتوای 31 استان درشبکه اجتماعی چشم انداز ایران (http://www.iranlandscape.com) به طور رسمی فعالیت خود را آغاز می کنند، این در حالی است که شبکه های اجتماعی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حال حاضر روزانه 5 هزار مخاطب را تحت پوشش دارند.

مدیرکل مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی تاکید کرد: استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بی تردید در معرفی و شناساندن ظرفیتهای بی نظیر و توانمندی های کشورمان در سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نقش موثری خواهد داشت.

سامانه پیامکی پایگاه اطلاع رسانی میراث آریا رونمایی شد

سامانه پیامکی پایگاه اطلاع رسانی میراث آریا(chtn) با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در جشن پیروزی انقلاب اسلامی رونمایی شد.

حمید ضیایی پرور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این مراسم گفت: پایگاه اطلاع رسانی میراث آریا به منظور ارتقاء سطح اطلاع رسانی اخبار سازمان راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: پایگاه اطلاع رسانی میراث آریا(chtn) با رهنمودهای رئیس سازمان، طی ماههای اخیر به تجهیزات و امکانات جدید مجهز شده و فعالیت خود را ادامه می دهد.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان تصریح کرد: سامانه پیامکی میراث آریا از  21 بهمن ماه با ارسال پیام دعوت از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمایی عظیم 22 بهمن ماه، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، راه اندازی شد.

 

 

 

امتیاز به خبر :
طرح پس زمینه
اندازه اسکین
اندازه فونت