شعار سال جهش تولید
شعار سال جهش تولید
جستجو

اپلیکیشن نظارت بر خدمات سفر09629

اپلیکیشن سامانه نظارت بر خدمات سفر به منظور ارتباط آنلاین گیرندگان خدمات حوزه گردشگری با اعضای ستاد هماهنگی خدمات سفر‌‌ راه اندازی شده است. به کمک این سیستم مشکلات و شکایات مرتبط با نحوه عرضه خدمات به گردشگران به صورت آنلاین بررسی و در صورت معتبر بودن شکایات مطرح شده هماهنگی های لازم به منظور بهینه سازی ارائه خدمات انجام می‌شود. 

 

برای نصب نرم افزار کلیک کنید

اپلیکیشن فروش بلیط موزه‌ها

با نگاهی به هزینه‌های تهیه بلیت و لزوم صرفه‌جویی در آن‌ها، می‌توان از تکنولوژی‌های موجود در حوزه فناوری اطلاعات استفاده کرد. در این راستا، بلیت الکترونیکی می‌تواند اولین انتخاب برای جایگزینی بلیت‌های کاغذی باشد. کاربری بلیت‌های الکترونیکی به دلیل سهولت در مدیریت و پویایی در استفاده، باعث کاهش هزینه‌ها شده و علاوه بر آن در سطح کلان، یکپارچگی را برای مدیریت پرداخت در سامانه‌های گردشگری به ارمغان می‌آورد.

 

برای نصب نرم افزار کلیک کنید

اپلیکیشن معرفی و راهنمای همراه موزه‌ ملی

. اپلیکیشن معرفی و اطلاع رسانی موزه ها و اماکن فرهنگی تاریخی با هدف بالا بردن کیفیت و سهولت در استفاده از همه موزه های کشور، برای همه بازدید کننده ها طراحی شده است .در این طرح بازدید کننده محترم از هر جای ایران و جهان پس از وارد شدن به موزه بدون نیاز به یک راهنما توسط نرم افزار راهنمای نصب شده بر روی گوشی تلفن همراه در موزه راهنمایی می‌شود و به راحتی می‌تواند از بخش های مختلف موزه بازدید نماید و اطلاعات کاملی درباره موزه، اشیاء فرهنگی تاریخی موجود و امکانات مختلف موزه را مشاهده نماید و در نهایت یک بازدید کامل و آسان را داشته باشد.

 

برای نصب نرم افزار کلیک کنید

 

 

 

طرح پس زمینه
اندازه اسکین
اندازه فونت