در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی صورت گرفت؛ حضور مونسان در مراسم سنتی عزاداری در بافت تاریخی تهران

در آستانه فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با حضور در بافت تاریخی منطقه بازار تهران از مراسم عزاداری هیأت‌های مذهبی بازار بازدید به‌عمل آورد. علی اصغر مونسان، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در ...

 

گسترش همکاری‌های مشترک ایران و سوئیس در برگزاری نمایشگاه‌های مشترک موزه‌ای

معاون میراث‌فرهنگی کشور با مارکوس لایتنر سفیر کشور سوئیس و توماس ویدمر دبیر اول و رایزن فرهنگی این سفارت‌خانه در تهران امروز سه‌شنبه ۲۵ شهریور ۹۹ در دفتر این معاونت دیدار کرد.

ادامه اخبار

 

بررسی نهایی ثبت ملی یک شهر و یک روستا از استان مازندران انجام شد

در ادامه برگزاری سلسه نشست‌های مرتبط با چهارمین شورای راهبردی انتخاب شهرها و روستاهای ملی صنایع‌دستی که هر هفته دوشنبه‌ها در محل عمارت تاریخی کوشک در تهران برگزار می‌شود، این هفته بررسی نهایی دو پرونده از استان مازندران در دستور کار قرار گرفت.

ادامه اخبار

 

حضور معاون گردشگری در نشست شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری

معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در صد و دوازدهمین نشست شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) که از تاریخ ۲۵ لغایت ۲۷ شهریورماه جاری در شهر تفلیس کشور گرجستان برگزار می‌شود، حضور می‌یابد.

ادامه اخبار

 

صنعت گردشگری امروز در یکی از سخت‌ترین شرایط قرار گرفته است / درآمد‌های حاصل از گردشگری می‌تواند بخشی...

معاون اول رئیس جمهوری با قدردانی از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به دلیل تصویب سند راهبردی توسعه گردشگری ایران در دولت، گفت: «برای اجرایی شدن این سند باید برنامه های اجرایی هرچه سریع‌تر تدوین و اجرا شود.»

آخرین بروزرسانی:
جمعه, 07 شهریور,1399 22:06
خطایی رخ داده است. خطا : UsersOnline در حال حاضر در دسترس نیست