جستجو

رییس سازمان میراث فرهنگی امروز وارد برلین شد

رییس سازمان میراث فرهنگی امروز وارد برلین شد

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری و معاون گردشگری  به منظور شرکت در مراسم گشایش نمایشگاه بین المللی گردشگری(ITB) برلین و "پنجمین اجلاس وزرای گردشگری عضو پروژه راه ابریشم سازمان جهانی جهانگردی"  صبح روز دوشنبه 11 اسفند عازم کشور آلمان شدند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛ مسعود سلطانی فر و مرتضی رحمانی موحد در فرودگاه برلین مورد اسقبال سفیر جمهوری اسلامی ایران در آلمان قرار گرفتند.

 بر اساس این گزارش دیدار با همکاران و اعضای خانواده ایرانیان و نمایندگی سیاسی جمهوری اسلامی در آلمان، برگزاری نشست های دو جانبه با مقامات و تشکل ها و صنوف مرتبط با صنعت گردشگری آلمان برای تسهیل ورود گردشگران اروپایی و همچنین شرکت در مراسم گشایش نمایشگاه بین المللی گردشگری ITB برلین از برنامه های روز نخست سفر رییس سازمان میراث فرهنگی است.

چهل و نهمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگریITB برلین 13تا 16 اسفند ماه 93مصادف با 4تا 7 مارچ 2015با حضور 180 کشور از 5قاره برگزار می شود،گذشت حدود نیم قرن از برگزاری این نمایشگاه اهمیت آن را دو چندان می کند.

کشور ایران نیز با حمایت سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری با هماهنگی شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی با غرفه ای حدود  یکهزار و 90 متر مساحت در این نمایشگاه شرکت کرده است.

گفتنی است؛رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری روز سه شنبه 12 اسفند در "پنجمین اجلاس وزرای گردشگری عضو پروژه راه ابریشم سازمان جهانی جهانگردی" حضور پیدا می کند.

گفتنی است دفاتر و شرکت های گردشگری،شرکت های حمل و نقل ،شرکت های برپاکننده سفرهای آبی و دریایی،انجمن ها و دفاتر گردشگری شهری،کمپانی های اجاره ماشین،تورگردانان،خطوط هوایی فرودگاههافهتل ها و اقامتگاهها و ... از ایران در چهل و نهمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگریITB برلین شرکت می کنند.

امتیاز به خبر :
طرح پس زمینه
اندازه اسکین
اندازه فونت