جستجو

نشست هم‌اندیشی سالانه رؤسای حراست ادارات‌کل میراث‌فرهنگی استان‌ها برگزار شد

نشست هم‌اندیشی سالانه رؤسای حراست ادارات‌کل میراث‌فرهنگی استان‌ها برگزار شد
نشست هم‌اندیشی سالانه حراست ادارات کل میراث‌فرهنگی استان‌های کشور با هدف تبیین مباحث حوزه تخصصی در استان اردبیل برگزار شد.

در بخش جنبی این نشست دو روزه که معاون وزیر اطلاعات و رئیس سازمان حراست کل کشور در آن حضور داشت، دو کارگاه تخصصی با موضوع‌های نظارت بر فعالیت‌های گردشگری، معرفی و حساسیت‌های پایگاه‌های جهانی و... برگزار شد.

در نخستین روز نشست، رئیس سازمان حراست کل کشور در سخنان خود بر ادامه روند تعامل و همکاری با سازمان حراست کل کشور در راستای پیشبرد اهداف و سیاست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد.

در ادامه هریک از مسئولان حراست‌ها، گزارشی از عملکرد و برنامه محیط کاری خود ارائه و مسائل و مشکلات مبتلا‌به را مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

در اختتامیه این نشست، خیاطیان معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پیام رئیس این سازمان را قرائت کرد.

معاون رئیس جمهوری در این پیام از زحمات مدیرکل و همکاران او در مجموعه حراست مرکز و استان‌ها قدردانی و بر جایگاه حراست و نقش اساسی آن در جهت نظارت، برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری مدون سازمانی تأکید کرده بود.

در پایان نشست هم‌اندیشی سالیانه رؤسای حراست ادارات کل استان‌ها نفرات برتر حراست‌های استان‌ها معرفی و با اهدای لوح و هدایا از سوی معاون توسعه مدیریت تجلیل به‌عمل آمد.


امتیاز به خبر :
طرح پس زمینه
اندازه اسکین
اندازه فونت