جستجو

در اولین روز از هفته دفاع مقدس انجام شد تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا در سازمان میراث‌فرهنگی

در اولین روز از هفته دفاع مقدس انجام شد تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا در سازمان میراث‌فرهنگی
در اولین روز از هفته دفاع‌مقدس و با هدف پاسداشت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، از خانواده‌های معظم شهدا در سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تجلیل به‌عمل آمد.

در اولین روز از هفته دفاع مقدس، به همت مرکز بسیج سازمان میراث فرهنگی با حضور در معاونت ها و بخش های مختلف سازمان میراث فرهنگی با اهدای لوح و شاخه‌های گل به خانواده های شهدا در این سازمان از مقام شامخ شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی تجلیل شد.

سرهنگ حسن اکبری فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان میراث فرهنگی در این باره گفت: «با هدف پاسداشت مقام شامخ شهدا، همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و در دوازدهمین روز از ماه محرم، از 20 نفر از اعضای خانواده معظم شهدا در محل ساختمان مرکزی سازمان میراث فرهنگی سازمان به صورت حضوری و با مراجعه به محل کار آن ها، تجلیل به عمل آمد و برای  سایر اعضای خانواده معظم شهدا که در بخش های مختلف این سازمان مشغول به فعالیت هستند، لوح تقدیر ارسال می‌شود.»

او با بیان این که تمام این لوح تقدیرها به امضای علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، رسیده است تصریح کرد: «خوشبختانه مدیران سازمان میراث فرهنگی توجه ویژه ای به موضوعات مرتبط با ایثارگران، جانبازان و خانواده های معظم شهدا دارند که جای تقدیر دارد.»

در آیین تجلیل از خانواده های معظم شهدا در سازمان میراث فرهنگی، ابتدا در محل معاونت میراث فرهنگی و با حضور محمد حسن طالبیان معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی از خانواده های معظم شهدا در این معاونت تجلیل به عمل آمد.

همچنین با حضور محمد خیاطیان معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی از خانواده های معظم شهدا در این معاونت نیز تجلیل شد و در ادامه با حضور پویا محمودیان معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، خانواده های معظم شهدا در این معاونت نیز تجلیل شدند.

تجلیل‌کنندگان با حضور در محل کار خانواده معظم شهدا ضمن ملاقات با آن ها با اهدی لوح به امضای رئیس سازمان میراث فرهنگی از این افراد تجلیل به عمل آورند.

در این آیین هم چنین از خانواده معظم شهدا در سایر بخش های سازمان میراث فرهنگی، از جمله معاونت سرمایه گذاری، نقلیه، حراست، مخابرات و ... نیز تجلیل شد.

در پایان نیز با حضور روح‌الله مهدی‌نژاد رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی از یکی از بانوان شاغل در این مرکز (خواهر شهید) تجلیل به عمل آمد.


امتیاز به خبر :
طرح پس زمینه
اندازه اسکین
اندازه فونت