جستجو

تعامل و همکاری بین‌بخشی مهمترین عامل موفقیت ستاد است

تعامل و همکاری بین‌بخشی مهمترین عامل موفقیت ستاد است
مهمترین عاملی که در ستادهای استانی و ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر شاهد آن بودیم تعامل و همکاری نزدیک بین بخشی بین اعضاء بود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛مرتضی رحمانی موحد، معاون گردشگری در نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر استان تهران که با حضور سیدحسن هاشمی استاندار تهران و نمایندگان اعضای ستاد برگزار شد، گفت: ستاد هماهنگی خدمات سفر در طول یک سال گذشته در سطح کشور خدمات ارزشمندی داشته است.

معاون گردشگری ادامه داد: این ستاد براساس مصوبه دولت در سال گذشته، با یک چارچوب مشخص کار خود را ادامه داد، مهمترین عاملی که در ستادهای استانی و همچنین ستاد مرکزی شاهد آن بودیم تعامل و همکاری نزدیک بین بخشی تمامی اعضا بود.

وی با بیان اینکه رضایتمندی مسافران که به عنوان هدف اولیه ستاد مشخص شده به نتیجه مطلوب رسیده است، یادآور شد: فعالیت های ستاد هماهنگی خدمات سفر به طور همزمان در سراسر کشور از روز 25 اسفند ماه آغاز می‌شود و در این روز تمامی تجهیزات و امکانات اعضای ستاد در رزمایش مشترکی شرکت می کنند.

رحمانی موحد با اشاره به اینکه ستاد هماهنگی خدمات سفر استان تهران می تواند رزمایش خود را در قالب رزمایش ستاد کلی برگزار کند، گفت: جانمایی غرفه ها و چادرهای اسکان موقت امسال در تهران با مشکلاتی مواجه بود که امیدواریم نوروز 94 با هماهنگی هر چه بیشتر بین اعضاء شاهد این موارد نباشیم.

معاون گردشگری ادامه داد: در راستای ظرفیت سازی و ایجاد انگیزه برای سفر به تهران اقدامات بسیار خوبی انجام شده است.

وی تصریح کرد: اگر ساعات کاری واحدهای صنفی در تهران افزایش یافته و از زمان فعلی طولانی تر باشد، مسافران امکان بیشتری برای استفاده از جاذبه ها و ظرفیت های پایتخت خواهند داشت.

رحمانی موحد همچنین به لزوم اطلاع رسانی و معرفی تهران در مبادی ورودی استان تاکید کرد و گفت: اداره میراث فرهنگی استان تهران و شهرداری می توانند برای تهیه بروشور و اطلاع رسانی مناسب در رابطه با ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری استان همکاری خوبی داشته باشند.
  

امتیاز به خبر :
طرح پس زمینه
اندازه اسکین
اندازه فونت