جستجو

نخستین جشنواره فيلم و عكس سفرهاي نوروزي برگزار می شود

نخستین جشنواره فيلم و عكس سفرهاي نوروزي برگزار می شود

نخستين جشنواره فيلم و عكس مردمي با موضوع سفرهاي نوروزي از سوی مركز روابط عمومي عمومي و اطلاع رساني سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري برگزار می شود.

 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛ در فراخوان نخستين جشنواره فيلم و عكس مردمي با موضوع سفرهاي نوروزي مركز روابط عمومي و اطلاع رساني سازمان ميراث فرهنگي از عموم مردم ايران دعوت شده است تا عكس و فيلم هاي كوتاه خود با موضوع سفر گردشگري، طبيعت گردي، جاذبه هاي طبيعي، فرهنگي،تاريخي،ميراث فرهنگي،صنايع دستي و آداب و سنن ويژه نوروز برای شركت در این جشنواره به يكي از شيوه هاي زير در معرض داوري قرار دهند:

ـ ارسال مستقيم عكس و فيلم كوتاه به ايميل festival@tourismiran.ir

ـ آپلود برروي صفحه شبكه اجتماعي خود در اينستاگرام باهشتك #tourismiran يا # توريسم _ايران

ـ  آپلود بر روي صفحه شبكه اجتماعي خود در لنزور و آپارات با هشتك # توريسم _ايران

ـ آپلود بر روي بخش ويژه جشنواره توريسم ايران در پرتال جامع گردشگري به آدرس :

www.tourismiran.ir

ـ درج هشتك شهري كه عكس يا فيلم در آنجا گرفته شده است در ذيل هر اثر الزامي است. بدين منظور هزار هشتك با عناوين شهرهاي ايران در اين شبكه ها تعريف شده است مركز روابط عمومي و اطلاع رساني سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري در فراخوان خود تاكيد كرده مهلت زماني انتشار و ارسال عكس و فيلم سفرهاي نوروزي شهروندان از 25 اسفندماه 1393 الي 30 فروردين ماه 1394 مي باشد .

بر اساس این گزارش آثار ارسالی به نخستين جشنواره فيلم و عكس مردمي با موضوع سفرهاي نوروزي از سوی هيات داوران مورد بررسي و داوري قرار می گیرد و برگزیدگان در مراسمي جداگانه اي كه در هر يك از استانهاي كشور (جمعا 31 استان) برگزار مي شود با اهدا جوايز ارزشمند تجلیل می شوند.

بر پايه اين گزارش هدف از برگزاري نخستين جشنواره فيلم و عكس مردمي با موضوع سفرهاي نوروزي، معرفي جاذبه هاي گردشگري و ميراثي ايران به مردم سراسر كشور و افكار عمومي دنيا، گردآوري بانك اطلاعاتي جامع از زيبايي ها و جاذبه هاي ايران، تشويق و ترغيب مردم به تصوير برداري و معرفي جاذبه هاي شهرهاي محل اقامت خود به مسافران است.  
امتیاز به خبر :
طرح پس زمینه
اندازه اسکین
اندازه فونت